درباره ما

مطب دندانپزشکی دانتین

مطب دندانپزشکی دانتین ، از مجهزترین مطب های دندانپزشکی در سطح کشور به ویژه استان البرز میباشد و دارای تیم متخصص و متعهد و دانشگاهی آماده خدمتگذاری و ارائه ی خدمات دندانپزشکی در شهر کرج به شما عزیزان میباشد.لازم به ذکر است کلیه خدمات دندان پزشکی ، در ایـــن مرکـز به صورت حرفه ای انجـام می گـیرد و خوشبختانه توانسته ایم رضایت مشتریان و بیماران گرامی را از جهت کیفیت و قیمت مناسب جلب نماییم و با توجه به سابقه ناخوشایند در زمینه درمان های دندانپزشکی، در این مرکز سعی بر فراهم آوردن محیطی بسیار آرام به همراه تکنیک های جدید جهت آسایش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان کرده ایم.

خدمات ما

ارتودنسی ، لمینیت ، ایمپلنت، روکش ، طراحی لبخند

کلینیک دندانپزشکی دانتین

مجهز به بخش استرلیزاسیون مجزا به منظور قسمت جراحی می باشد و تمامی تجهیزات این بخش به صورت جدا از سایر لوازم استریل شده و در کاورهای مخصوص یکبار مصرف قرار میگیرند.

این مرکز دارای بالاترین استاندارد سلامتی در رعایت بهداشت و مورد تایید FDA جهت تامین رضایت و تضمین سلامت بیماران گرامی می باشد.

دندانپزشکی بدون درد

به دلیل ، سابقه ناخوشایند و ناگوار در زمینه درمان های دندانپزشکی ، در این کلینیک سعی کرده ایم با فراهم آوردن محیطی بسیار آرام به همراه تکنیک های جدید جهت آسایش و آرامش خاطر بیماران اوریم.

دعوت برای لبخندی زیباتر …

دانتین شما را برای داشتن لبخندی زیبا تر دعوت میکند.

امروزه طراحی جدید ، لبخندی زیبا تر و زندگی بهتر را برای شما به همراه دارد.

زیبایی لبخند فقط مختص به دندان ها نمی باشد.